مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد، در آیین معارفه شهردار مهردشت گفت: مهردشت این ظرفیت را دارد، که به شهر هوشمند تبدیل شود. ID : 32425321 ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ ۱۶:۴۶ Печать آیین معارفه شهردار مهردشت برگزار شد به گزارش یزد رسا، به نقل از سرو ابرکوه، صبح امروز آیین معارفه مهندس محمدرضا باقی پور به عنوان شهردار جدید که انتخاب پنجمین دوره شورای اسلامی مهردشت است، با حضور محمود شاکری شمسی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد، در محل شهرداری این شهر برگزار شد. شاکری شمسی با اشاره به اینکه امروز 17 مین حکم شهرداران استان یزد، به شهردار مهردشت اهداء شد، گفت: از تعداد ۱۱۷ نفر عضو اصلی شوراهای اسلامی شهرها که نماینده 85 درصد جمعیت شهری استان یزد هستند، ۵ نفرشان مهردشتی هستند. شاکری تأکید کرد: چهار سال زمان خوبی است و باید قدر این مدت را بدانید و جهت انجام امور شهری، اهم و مهم کنید تا برای اجرای برنامه ها و مسائل اولویت دار، باز نمانید.وی با اشاره به اینکه اعضای شورا و شهردار در قالب اتاق فکر، منابع درآمدی را پیدا و اجرا کنند، تصریح کرد: شهرداری نهاد عمومی غیر دولتی است، که باید برای ارائه خدمات به شهروندان، از منابع کسب درآمد کند و جویای فرصت های سرمایه گذاری باشد و برای آن برنامه هایی تدوین کند. شاکری علاوه بر موثر دانستن مشارکت مردم در کارهای عمرانی و امور فرهنگی شهر و نظرسنجی از آنها، عنوان کرد: کسی که می خواهد سرمایه گذاری کند نیازمند سرعت عمل و احترام مسئولین است و باید مجدانه پیگیری مطالبات باشد تا باب مشارکت باز شود. مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد، خاطر نشان کرد: با استفاده صحیح از نرم افزارها، ابزار و تکنولوژی های موجود، شهر مهردشت این ظرفیت را دارد که طی 4 سال آینده به شهر هوشمند تبدیل شود.باقی پور شهردار سابق و فعلی مهردشت نیز ضمن تقدیر از زحمات شورای دوره قبل و شورای جدید و انتخاب وی به عنوان خادم مردم، اظهار کرد: امیدوارم بتوانم در این سمت با همکاری متقابل مسئولان و با استفاده از امکانات موجود، گام موثری در رفع کمبودها و مشکلات مردم شهر و بخش بردارم.گفتنی است در این مراسم بخشدار بخش بهمن، فرماندهی نیروی انتظامی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره)، اعضای شورای اسلامی و سایر مسئولین شهر مهردشت، با اهداء هدایایی از زحمات شهردار تقدیر کردند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد، در آیین معارفه شهردار مهردشت گفت: مهردشت این ظرفیت را دارد، که به شهر هوشمند تبدیل شود.
ID : 32425321
۱۳۹۶/۰۹/۲۷ ۱۶:۴۶
Печать آیین معارفه شهردار مهردشت برگزار شد

به گزارش یزد رسا، به نقل از سرو ابرکوه، صبح امروز آیین معارفه مهندس محمدرضا باقی پور به عنوان شهردار جدید که انتخاب پنجمین دوره شورای اسلامی مهردشت است، با حضور محمود شاکری شمسی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد، در محل شهرداری این شهر برگزار شد.
شاکری شمسی با اشاره به اینکه امروز 17 مین حکم شهرداران استان یزد، به شهردار مهردشت اهداء شد، گفت: از تعداد ۱۱۷ نفر عضو اصلی شوراهای اسلامی شهرها که نماینده 85 درصد جمعیت شهری استان یزد هستند، ۵ نفرشان مهردشتی هستند.
شاکری تأکید کرد: چهار سال زمان خوبی است و باید قدر این مدت را بدانید و جهت انجام امور شهری، اهم و مهم کنید تا برای اجرای برنامه ها و مسائل اولویت دار، باز نمانید.وی با اشاره به اینکه اعضای شورا و شهردار در قالب اتاق فکر، منابع درآمدی را پیدا و اجرا کنند، تصریح کرد: شهرداری نهاد عمومی غیر دولتی است، که باید برای ارائه خدمات به شهروندان، از منابع کسب درآمد کند و جویای فرصت های سرمایه گذاری باشد و برای آن برنامه هایی تدوین کند.
شاکری علاوه بر موثر دانستن مشارکت مردم در کارهای عمرانی و امور فرهنگی شهر و نظرسنجی از آنها، عنوان کرد: کسی که می خواهد سرمایه گذاری کند نیازمند سرعت عمل و احترام مسئولین است و باید مجدانه پیگیری مطالبات باشد تا باب مشارکت باز شود.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری یزد، خاطر نشان کرد: با استفاده صحیح از نرم افزارها، ابزار و تکنولوژی های موجود، شهر مهردشت این ظرفیت را دارد که طی 4 سال آینده به شهر هوشمند تبدیل شود.باقی پور شهردار سابق و فعلی مهردشت نیز ضمن تقدیر از زحمات شورای دوره قبل و شورای جدید و انتخاب وی به عنوان خادم مردم، اظهار کرد: امیدوارم بتوانم در این سمت با همکاری متقابل مسئولان و با استفاده از امکانات موجود، گام موثری در رفع کمبودها و مشکلات مردم شهر و بخش بردارم.گفتنی است در این مراسم بخشدار بخش بهمن، فرماندهی نیروی انتظامی، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خمینی(ره)، اعضای شورای اسلامی و سایر مسئولین شهر مهردشت، با اهداء هدایایی از زحمات شهردار تقدیر کردند.