دیدار فرماندارمیبد با رئیس صندوق کارآفرینی امید استان

سجادی پور فرماندارمیبد در این دیدار؛ با قدردانی از تعامل و همکاری رئیس صندوق کارآفرینی امید استان با طرح‌های اشتغال‌زا در شهرستان میبد گفت: در سالی که به نام تولید، دانش‌بنیان، اشتغال نام‌گذاری شده است همه باید در فرصت باقی‌مانده تمام هم‌وغم خود را صرف طرح‌های دانش‌بنیان و اشتغال آفرین کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، سجادی پور افزود: ظرفیت‌های فراوانی در بین نخبگان و جویندگان کار در حوزه فناوری و طرح‌های دانش‌بنیان و همچنین در حوزه‌های میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی و آموزشی درمیبد وجود دارد که نیازمند حمایت و تسهیلات کم‌بهره است.

وی تصریح کرد: حمایت از کارآفرینان در همه بخش‌ها به‌ویژه صنایع کوچک و زودبازده و احیاء صنایع‌دستی باعث رونق کسب‌وکار شده و انگیزه فعالیت‌های اقتصادی در جامعه بیشتر می‌شود بنابراین انتظار داریم مثل گذشته صندوق کارآفرینی امید استان در تخصیص تسهیلات در این زمینه ارتباط خود را با شهرستان میبد بیش از گذشته تقویت کند.

فاتحی مسئول مرکز رشد دانشگاه میبد از عقد قرارداد مرکز رشد دانشگاه میبد با کشور ازبکستان خبر داد و گفت: طبق این قرارداد، قرار است این مرکز زمینه‌ساز صدور محصولات شرکت ابتکار صنعت تابان که در شهرک صنعتی جهان‌آباد مستقر است و سازنده دستگاه‌های کاشی و سرامیک است را به این کشور فراهم نمایند.​​​​​​​